Outlast®

outlast

Outlast®

Teple a příjemně, v chládku a pohodě.
Řídíte motocykl po krásné silnici v letním počasí a je Vám nádherně. Jenže jak rychle se dá zapomenout na tyto okamžiky, když se náhle skryje a ochladí se. To ale vůbec nevadí, protože máme pro Vás materiál Outlast ®. Bude Vás udržovat stále ve Vaší přirozené teplotě. Ochrání Vás od pocení a zimy. Materiál Outlast ® byl vyvinut společnoctí NASA pro použití v kosmickém prostoru a pro použití při výrobě oblečení pro kosmonauty. 
Jedná se o materiál, který dokáže z těla do sebe absorbovat tělesnou teplotu, aby ji mohl později zase vracet zpět. Vlákna Outlastu® se skládají z miniaturních mikrokapslí, které pohlcují teplo vyzařující z těla a udržují ho na dané hodnotě. Jednoduše řečeno - ne příliš teplo, ne příliš zima! Zkrátka akorát! Outlast® Vám bude udržovat Vaši tělesnou teplotu nezávisle na změně počasí a přispěje k pohodlné jízdě za jakéhokoliv počasí. Pokud navíc Outlast® zkombinujete s membránou Dryway® a Dryway+®, dostanete dokonalý produkt na nejvyšší možné úrovni.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení