Vážení zákazníci, od 19. do 23.6. čerpáme dovolenou. Prodejna bude uzavřena, e-shop vaše objednávky bude přijímat, zpracovávat je budeme od pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

Repelenty

logo

Ochrana proti hmyzu, slunci, ošetření pokožky. 
Chrání před dotěrným hmyzem a před nebezpečným bodnutím pisklavých komárů, ovádů, moskytů a jiného insektu.

 

2 položek celkem
Repelent Ballistol Stichfrei 100 ml.
199 Kč / ks

Ochrana proti hmyzu, slunci, ošetření pokožky 100 ml.Chrání před dotěrným hmyzem a před nebezpečným bodnutím pisklavých komárů, ovádů, moskytů a jiného insektu.

26800
440519 BB 00 FB.EPS 1000
195 Kč / ks

Ochrana proti hmyzu, slunci, ošetření pokožky 125 ml.Chrání před dotěrným hmyzem a před nebezpečným bodnutím pisklavých komárů, ovádů, moskytů a jiného insektu.

26810

ballistol_test-sehr-gut-medium


Chrání i v tropech před mouchami Tse-tse. Účinnost spreje je až 8 hodin. Jednoduše postříkat kůži a již jsou všichni komáři a ovádi pryč.

Stichfrei je toxikologicky testován na nezávadnost a ve všech koutech světa se výborně osvědčil: v brazilské džungli stejně tak jako ve finských lesích plných komárů, v subtropických deštných pralesích, v Himalájích – všude tam Stichfrei přesvědčil i v Africe a tropickém pásmu Austrálie.

 Použití:
Stichfrei můžete používat i jako ochranu před sluncem a proti spáleninám ze slunce. Společně s ochranou proti hmyzu je to ideální a nepostradatelný pomocník pro rybáře, lesáky, turisty a milovníky slunce a přírody.

 Logo_BALLISTOLSlogan