Vážení zákazníci, od 19. do 23.6. čerpáme dovolenou. Prodejna bude uzavřena, e-shop vaše objednávky bude přijímat, zpracovávat je budeme od pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

3 letá záruka Halvarssons & Lindstrands

Jsme připraveni

Na všechny naše bundy a kalhoty značek Halvarssons a Lindstrands zakoupené 1. ledna 2024 nebo později se vztahuje 3letá záruka. Všechny ostatní produkty
spadají pod záruční zákony stanovené EU nebo zemí, kde jste produkt zakoupili.

Osobní ochrana motocyklistů spadá pod legislativu nařízení EU 2016/425. Všechny produkty určené k ochraně uživatele před tím či oním nebezpečím musí být testovány akreditovanou laboratoří podle písemné normy CE nebo nařízení. Laboratoř vydá CE certifikát pro každý výrobek, pokud splní kritéria. Jsme připraveni; všechny naše produkty splňují požadované nařízení EU.

3yearwarranty_logo_rgb

Záruka 3 roky

Na všechny naše bundy a kalhoty zakoupené 1. ledna 2024 nebo později se vztahuje 3letá záruka. Všechny ostatní produkty spadají pod záruční zákony stanovené EU nebo zemí, kde jste produkt zakoupili.

Naše produkty jsou vyráběny s důrazem na pohodlí, střih a bezpečnost. Dodržováním přiložených pokynů k péči vytvoříte pro svůj produkt optimální podmínky, aby vám nabízel potěšení po dlouhou dobu. Na šití i materiál, ze kterého je tento výrobek vyroben, poskytujeme záruku 3 roky. Kvalita a servis je naše motto, záruka pro naše zákazníky.

Veškeré případné záruční reklamace vyřizujeme prostřednictvím našich prodejců. Výrobek a účtenku vezměte s sebou ke svému prodejci a oni vám pomohou s reklamací.