Funkční membrány Dryway, Dryway+, Dryway+ 2.0

DRYWAY-FAMILY

Tato technologie Vám zcela změní život při jízdě na motocyklu. Tyto inteligentní "prodyšné materiály" vytvářejí pro vaše tělo výrazně příjemnější klima

Kvalitní membrána proti dešti a větru je základ vysoce funkčního oblečení. Dodává jezdci patřičný komfort, ikdyž počasí zrovna není ideální. Membrána má tu schopnost, že nepropustí kapky vody dovnitř, ale molukuly vody ven ano. Proto oblečení nepromokne, ale zároveň je schopné odvádět vlhko ven a "dýchat". 

Dryway + ®  je funkční  vodotěsná membrána, která současně umožňuje proudění vzduchu. Ve většině případů je "funkční" membrána velmi jemná  "porézní síť". Kapka vody pronikající z venku nemůže tuto membránou proniknout , ale zároveň vlhkost vyprodukovaná tělesnou teplotu proniknout ven může, což je velká výhoda této vrstvy.

Jofama se rozhodli používat Dryway® a Dryway + ® v mnoha produktech u svého sortimentu. Jedná se o funkční membránu vyvinutou tak, že dokáže odolat povětrnostním podmínkám spojených s jízdou na motocyklu. Rychlost a vítr způsobuje obzvláště vysoké nároky na oblečení a pro to je právě vyvinuta vrsta Dryway + ® o schopnosti odolat těmto povětrnostním podmínkám.

Dryway® a Dryway + ® mají v podstatě stejné vlastnosti, ale Dryway + ® je flexibilnější a proto funguje i při extrémním zatíženích. To je zvláště důležité v oblastech jako jsou kolena a kyčle. Technologie Dryway® a  Dryway +® a různé další funkční membrány se zaměřují na rozdílné teploty a vlhkosti na vnitřní a vnější straně této membrány.