Vážení zákazníci, od 19. do 23.6. čerpáme dovolenou. Prodejna bude uzavřena, e-shop vaše objednávky bude přijímat, zpracovávat je budeme od pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

PRO seat Ring - podkova k tankvakům PRO SW-Motech - upevnění na sedadlo - TRT.00.787.21500/B TRT.00.787.21500/B

Kód: TRT.00.787.21500/B
Značka: SW-Motech
1 170 Kč / ks
3 dny
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

PRO Tankring - podkova pro připevnění tankvaků SW-Motech v provedení PRO

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO Tankring - podkova pro připevnění tankvaků na sedadlo v provedení

K sedadlu můžete připevnit tankvak PRO pomocí sedacího kroužku PRO a využívat tak výhod montážního systému s magnetickým posilovačem. To je zvláště užitečné, pokud nemůžete připojit kroužek nádrže k přední části nádrže. Kroužek nádrže PRO je umístěn na plastové desce vyztužené skelnými vlákny, která je pak spojena s gumovou základnou pro lepší držení. Upevňovací popruhy zajišťují desku k sedadlu. Čtyři modely s plochým dnem PRO tank bagů můžete připevnit k sedákovému kroužku PRO: můžete bezpečně připojit modely Micro, Daypack, Sport a Yukon WP.

Uzamykací mechanismus QUICK-LOCK se díky magnetické naváděcí technolofii snadněji ovládá. Poloha posuvného protikusu podkovy se výrazně zlepšila, je umístěn v kolejnici a je do tankvaku předem namotnován. Tankvak se tak již nemusí vrtat, jak to bylo u předchozích modelů EVO a ION.

Polohu protikusu si tak snadněji nastavíte, aby byl tankval na nádrži co nejlépe umístěn.

Magnetické vodítko, vyvinuté společností Fidlock, doplňuje pokročilý uzamykací mechanismus QUICK-LOCK SW-Motech: magnety vedou horní kroužek do vhodné polohy na podkovu a zámek pevně zapadne na místo. Síla magnetů podporuje umístění tankvaku.

Mechanicky uzamykací mechanismus zajišťuje tankvak na kroužku s magnety spojují obě části prstence dohromady. Robustní plast vyztužený skelnými vlákny s vysoce přesnou geometrií aretace zajistí, že tankvak na nádrži bude držet pevně a zůstane na svém místě ve všech situacích.

  • Jednoduchá montáž
  • Magnetické navádění tankvaku na podkovu
  • Rychlé uvolnění tankvaku z podkovy jediným pohybem
  • Vyrobeno z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny

 Součást dodávky

  • 1 ks základna
  • 1 ks PRO Tankring
  • 2 ks upevňovacích popruhů
  • Montážní návod
  • Montážní materiál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SW-MOTECH_R_RGB

Společnost byla založena v roce 1999 třemi nadšenými motocyklisty a nyní se za značkou s červeným býkem skrývá více než 400 bystrých myslí. Dnes SW-MOTECH patří mezi přední dodavatele motocyklového příslušenství po celém světě a vyváží do více než 70 zemí. V centrále v Rauschenbergu a v dalším závodě v České republice se vše točí kolem prvotřídního příslušenství pro motocykly.