ZDARMA poštovné při nákupu nad 3000 Kč

Ballistol rychločernění 50 ml.

Kód: 23630
Značka: Ballistol
330 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení

Rychločernění - brynýrování
Praktická pomoc pro každého odborníka i laiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ballistol-brunitore-23630Rychločernění Ballistol Klever Quick browning je prostředek na obnovení barvy kovových částí zbraně. Zničené zbraně se nemusejí máčet, nebo složitě barvit, stačí použít pouze tento přípravek. Před aplikací je nutné poškozenou část odmastit, prostředek se nanáší na povrch pomocí kapátka. Po třech minutách je hotovo, následně stačí povrch opláchnout vodou a vytřít jemným hadříkem do sucha. Aby jste dosáhli nejlepšího efektu, doporučujeme nakonec ošetřenou plochu nastříkat Ballistolem. KLEVER Quick browning dokáže rychle a levně obnovit poničené povrchy zbraní. Prostředek je v praktickém 50 ml. balení.

Uvědomte si prosím, že bezproblémově lze načernit pouze ocel s obsahem chromu do 3,5 %.

Jak se to dělá:

  1. Zbraň opatrně odmastit a zbavit mastných skvrn – např. s přípravkem Odmašťovací prostředek.
  2. Pak na plochu /ocel do 3,5% chromu/ nanést štětcem vodičku "Rychločernění" a nechat asi 3-10 minut působit, dokud se neutvoří žluto-bílý povlak.
  3. Nakonec opláchnout vodou, měkkým hadříkem zlehka osušit a postříkat Ballistolem nebo Gunexem. Hotovo!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_BALLISTOLSloganBALLISTOL je tradiční rodinná firma, jejíž výrobky se v Německu vyrábějí již po čtyři generace a nyní se prodávají po celém světě. Hlavní produkt Ballistol Universalöl (víceúčelový olej Ballistol) byl původně vyvinut jako olej na rány a zbraně pro císařskou armádu a po mnoho desetiletí byl oceňován jako univerzálně použitelný univerzální olej.

Po velkém úspěchu oleje Ballistol Universalöl se společnost neustále rozšiřovala, výroba se rozšiřovala a sortiment výrobků se postupně rozšiřoval.

Dnes společnost BALLISTOL prodává více než 80 výrobků - od speciálních olejů, čisticích prostředků a prostředků pro ošetřování zbraní přes technické oleje pro výrobu, dílny a řemeslníky až po prostředky pro péči o lidi a zvířata a prostředky proti komárům.

Tradiční hodnoty, přízemnost a kvalita byly pro společnost BALLISTOL vždy na prvním místě.