ZDARMA poštovné při nákupu nad 3000 Kč

Nolan N80-8 Rumble N-com 59 M

Kód: N80-8-59/XS N80-8-59/S N80-8-59/M N80-8-59/L N80-8-59/XL N80-8-59/XXL N80-8-59/XXX Zvolte variantu
Značka: Nolan
8 580 Kč / ks
5 dní 5 dní Skladem (1 ks) 5 dní 5 dní 5 dní 5 dní Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.3.2024 8.3.2024 4.3.2024 8.3.2024 8.3.2024 8.3.2024 8.3.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

logo_nolan

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špičková silniční integrální přilba, nástupce populární N87. Odvážný a moderní design vylepšuje každý detail, od skořepiny až po přívody vzduchu. Díky svým bohatým technickým vlastnostem a velkorysé standardní výbavě je to ideální helma pro každou příležitost, od dlouhých městských výletů až po ty nejnáročnější cesty, bez ohledu na použitý motocykl a cíl, do kterého chcete dojet.

SYSTÉM NOUZOVÉHO UPOUŠTĚNÍ NERS - NOLAN

Tento patentovaný systém umožňuje záchranným týmům odstranit lícní vycpávky z přilby, když je nazazena na hlavě, pouhým zatažením za červené pásky připevněné k přední části samotných vycpávek.

  • Polykarbonátová skořepina - 2 velikosti
  • Homologace: 22.06

ULTRAŠIROKÉ HLEDÍ

Velká plocha hledí S/R (Scratch Resistant) umožňuje širší výhled, a to i do stran, a zajišťuje tak maximální jízdní komfort a zvyšuje aktivní bezpečnost. Inovativní mechanismus hledí s funkcí naklápění (patentováno) umožňuje větší rozšíření oblasti pokryté Pinlock® a snižuje riziko náhodného otevření/zavření hledí a také infiltracI.

PINLOCK® ODOLNÝ PROTI MLŽENÍ

Dodáváno podle segmentu a s plným silikonovým okrajem (FSB). Patentovaný nastavovací systém umožňuje dotažení vnitřního zorníku Pinlock® působícího z vnějšku hledí, aniž by bylo nutné jej sundávat.

VPS SLUNEČNÍ CLONA

Vyrobeno z materiálu LEXAN™*, je ošetřeno S/R (odolné proti poškrábání) a F/R (odolné proti mlžení) a nabízí UV ochranu až do 400 nanometrů. Lze jej snadno vyjmout pro údržbu a čištění a je plně nastavitelný. Ovládací systém (patentovaný) umožňuje automatické zatažení do nepoužívané polohy, čímž zjednodušuje nouzové manévry vyplývající z potřeby rychlého obnovení maximální viditelnosti, kterou hledí nabízí.

* LEXAN™ JE OCHRANNÁ ZNÁMKA SPOLEČNOSTI SABIC

MICROLOCK2

Jedná se o dvojitý pákový retenční systém s mikrometrickým nastavením. Skládá se z termoplastické ergonomické otevírací páky a druhé hliníkové ozubené a přídržné páky. Ozubená páka uvolňuje mikrometrický proužek, takže podbradní pásek lze otevřít pouze velmi širokým otočením otevírací páčky. Toto zařízení minimalizuje možnost neúmyslného otevření.

TECHNOLOGIE AIRBOOSTERU

Exkluzivní svrchní systém „AirBooster Technology“ zajišťuje optimální ventilaci tam, kde to hlava jezdce nejvíce vyžaduje: vzduch je odsáván z horního přívodu vzduchu a hnán do nejkritičtějších oblastí, aby se zabránilo jakémukoli rozptylu, aby byl zaručen maximální komfort také v extrémních jízdních podmínkách.

VNITŘNÍ INTERIÉR „CLIMA COMFORT“ Z EKOLOGICKÝCH LÁTEK

nový design vyrobený z ekologických tkanin založených na použití 100% regenerovaných vláken pocházejících z recyklovaného nylonu. Speciální tvar lícních vycpávek a ochrany proti větru navíc usnadňují nasazování přilby, lépe sedí a chrání před pronikáním vzduchu.

LPC - OVLÁDÁNÍ POLOHOVÁNÍ LINER

Tento systém umožňuje nastavení polohy vložky, což znamená, že přilbu lze přizpůsobit různým požadavkům a tvarům hlavy.

PŘÍPRAVA PRO N-COM

Přilba je připravena a schválena pro instalaci komunikačního systému N-Com.
KOMPATIBILITA N-COM: B902L R řada B902 R řada B601 R 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrální
Varianta přilby: Integrální

Nolan N80-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_nolan